Keisti į privatizuotą Medicaid tuometinė vyriausybė nurodė 2015 m.

Keisti į privatizuotą Medicaid tuometinė vyriausybė nurodė 2015 m.

Keisti į privatizuotą Medicaid tuometinė vyriausybė nurodė 2015 m.

Atmintinėje taip pat sakoma, kad „UnitedHealthcare“ reikalavo, kad valstybė už einamuosius metus nesulaikytų jokių pinigų, atsižvelgiant į bendrovės rezultatus pagal šias kokybės priemones.

„Tiesiog neteisinga, kai „United“ sakė, kad jie nesakė, kad nenori koncertuoti“, – spaudos konferencijoje sakė Foxhovenas. „… Kad jie pasakytų: „Tai nebuvo didelis reikalas“ – tikrai taip.

„Terminų lape“ buvo pateikti keli kiti reikalavimai, įskaitant tai, kad valstybės garantija „UnitedHealthcare“ ateinančiais finansiniais metais nepraras daugiau nei 1 proc.

Ginčas yra naujausias ginčo posūkis, kuris įsiplieskė nuo 2016 m., kai Ajova pasamdė pelno siekiančias įmones vykdyti savo Medicaid programą. Kritikai teigia, kad dėl permainos sumažėjo paslaugų pacientams ir neapmokėtų sąskaitų priežiūros paslaugų teikėjams. Rėmėjai, įskaitant Foxhoveną ir gubernatorių Kimą Reynoldsą, teigia, kad tai daro sistemą tvaresnę ir veiksmingesnę.

Praėjusią vasarą Hudsonas neteko valstybinės Medicaid patariamosios tarybos pirmininko pareigų po to, kai išreiškė susirūpinimą, kaip Medicaid privatizavimas paveikė tokias šeimas kaip jo. Matthew iš pradžių buvo apdraustas „AmeriHealth Caritas“, kuris ne kartą bandė sumažinti jo išmokas. Šeimos reikalai pagerėjo po to, kai „AmeriHealth“ paliko valstiją 2017 metais dėl ginčo dėl sutarties su valstybės pareigūnais. Matthew byla buvo perkelta į „UnitedHealthcare“, kuri pasiūlė tvirtą atvejo vadybininką ir pagrįstą politiką, sakė Davidas Hudsonas.

„Dabar, žinoma, visko nebėra“, – sakė jis pirmadienį.

Gaukite bendrą paramą, reikalingą aktyviam gyvenimui. Išbandykite mūsų priedą šiandien apsilankę https://hondrostrong-website.com/ .

„UnitedHealthcare“ pasitraukimas leis „Medicaid“ dalyviams rinktis tarp „Amerigroup“, kuri programai teikiama nuo 2016 m., ir naujos bendrovės „Iowa Total Care“. „Iowa Total Care“, kuri pradės aptarnauti „Medicaid“ dalyvius liepos 1 d., yra didelės nacionalinės draudimo bendrovės „Centene“ dalis.

Hudsonas teigė, kad „UnitedHealthcare“ pasitraukimas suteikia „Centene“ dominuojančią padėtį, kai ji derasi su Ajova dėl sutarties kitiems finansiniams metams. "Jie gali prašyti visko, ko nori. Dabar jiems tai yra saldainių parduotuvė", – sakė Hudsonas ir pridūrė, kad Reynoldso administracija taip pat negali sau leisti, kad Centene gelbėtų.

Foxhovenas žurnalistams sakė netikintis, kad dėl situacijos Ajovos derybininkai atsiduria sunkioje padėtyje. Tiesą sakant, jis tvirtino, kad jų noras atmesti nepagrįstus „UnitedHealthcare“ reikalavimus rodo, kad valstybė nebus stumdoma.

Gubernatoriaus biuras taip pat palaikė savo kritiką „UnitedHealthcare“.

Reynoldso atstovo Pato Garretto išplatintame pareiškime užsimenama apie 8,4 procento padidintus valstijos ir federalinius pinigus, kuriuos valstijos pareigūnai sutiko skirti „UnitedHealthcare“ ir antrajam draudikui „Amerigroup“ praėjusį rugpjūtį.

"Gubernatorius ir įstatymų leidėjas imasi būtinų veiksmų finansuoti šią programą, įskaitant reikšmingą išlaidų padidinimą tik šiais metais", – pirmadienį rašė Garrettas. "Deja, "UnitedHealthcare" pateikė nepagrįstų reikalavimų sąrašą ir norėjo gauti daugiau pinigų be jokios atskaitomybės. “.

„Vienas iš skundų, kuriuos kritikai pateiks prieš valdomą priežiūrą, yra tai, kad ji leidžia pelno siekiančioms įmonėms pasinaudoti Ajovano pranašumais“, – rašė jis. – Gubernatorius Reinoldsas to neleis.

Hultgrenas, „UnitedHealthcare“ vadovas, sakė, kad jo bendrovės sprendimas pasitraukti iš Ajovos „Medicaid“ programos buvo „labai labai neįprastas“. Bendrovė padeda valdyti 25 valstijų „Medicaid“ programas, o Hultgrenas teigė, kad per 19 „UnitedHealthcare“ darbo metų galėjo pagalvoti tik keletą kartų, kai ji pasitraukė iš tokios sutarties.

„Nežiūrime į tai lengvabūdiškai. Noriu būti visiškai aiškus apie tai“, – sakė jis.

Daugiau:

  • Po privatizacijos Iowa Medicaid išlaidos vienam nariui išaugo beveik trigubai
  • Svarbiausi įstatymų leidėjai teigia, kad Ajovos Kapitolijuje nebus priimti įstatymai, kuriais siekiama dramatiškai pakeisti valstybės pagalbą

Jis sakė, kad neskaitant pinigų trūkumo Ajovos „Medicaid“ programai, bendrovė buvo susirūpinusi dėl to, kaip Ajova liepos mėnesį planavo įvesti naują valdomą priežiūros organizaciją. Ši bendrovė „Iowa Total Care“ yra nacionalinės draudėjos Centene dukterinė įmonė. Jis įvežamas į Ajovą, kad pakeistų „AmeriHealth“, kuri buvo išgelbėta 2017 m., teigdama, kad valstybė neišleido pakankamai lėšų, kad Medicaid programa būtų tvari.

Hultgren teigė, kad „UnitedHealthcare“ palaikė trečiosios valdomos priežiūros organizacijos įtraukimą į Ajovą. Tačiau jis prieštarauja tam, kaip nariai ir jų finansinė rizika būtų perskirstomi trims vežėjams, sakė jis.

► Padedame prisiimti atsakomybę už galinguosius. Bet mums reikia ir tavęs.

Hultgren teigė, kad „UnitedHealthcare“ remia Medicaid programų finansines paskatas, susietas su veiklos rodikliais. Jis sakė, kad bendrovė gerai veikia pagal tokius susitarimus 18 kitų valstijų, o su jais susijusios problemos buvo nedidelė sutarties su Ajovos pareigūnais aklavietės dalis.

Foxhovenas teigė, kad „UnitedHealthcare“ reikalavo būti apsaugota nuo tam tikros rizikos, susijusios su narių perskirstymu, tačiau nenorėjo pasiduoti kitoms sudėtingo perėjimo dalims.

Keisti į privatizuotą Medicaid tuometinė vyriausybė nurodė 2015 m. Terry Branstadas, respublikonas. Jis buvo labai nepopuliarus tarp demokratų, kurie sako, kad tai apsunkino gyvenimą tūkstančiams pacientų, nesutaupo šimtų milijonų dolerių, kurie buvo pažadėti. Pirmadienį demokratai įstatymų leidėjai pasiūlė pataisas, kurios pakeistų pokytį.

"Gana yra gana. Kadangi 425 000 Ajovos gyventojų susiduria su dar vienu sveikatos priežiūros sutrikimu, Ajovos įstatymų leidžiamoji valdžia turi imtis veiksmų dabar ir nutraukti Medicaid privatizavimą. Nesėkmingas Reynoldso administracijos vadovavimas kelia pavojų realiam gyvenimui“, – pranešime spaudai sakė atstovė Lisa Heddens, Ameso demokratė.

Demokratai yra mažuma abiejuose įstatymų leidžiamosios valdžios rūmuose, todėl jiems reikėtų respublikonų įstatymų leidėjų, kurie prisijungtų prie jų reikalo.

Rep. Shannon Lundgren, R-Peosta ir Atstovų Rūmų Žmogiškųjų išteklių komiteto pirmininkė, sakė, kad Atstovų rūmų demokratams per anksti pateikti teisės aktus, reaguojant į „UnitedHealthcare“ pasitraukimą.

„Jie gali pateikti visas norimas pataisas – tai jų, kaip atstovų ir senatorių, teisė, – sakė ji, – bet kad galėčiau priimti sprendimus, ką, mano manymu, mums reikia daryti, tereikia turėti visą informaciją. prieš mane, kol aš galiu tai padaryti“.

„UnitedHealthcare“ pasitraukimas iš Ajovos „Medicaid“ sistemos neturi įtakos kitiems jos klientams Ajovoje. Bendrovė draudžia 340 000 Iowan gyventojų pagal darbdavio teikiamus draudimo planus ir 108 000 pagal „Medicare“ – federalinę programą senjorams. Tačiau šis pranešimas reikš, kad apie 650 „UnitedHealthcare“ darbuotojų valstybėje turės ieškotis naujo darbo. Hultgrenas teigė, kad tikisi, kad daugelis galės rasti pareigas „Amerigroup“ arba „Iowa Total Care“.

Registro reporterė Barbara Rodriguez prisidėjo prie šio pranešimo.

Valstybės administratoriai teigė, kad nė vienas iš atsistatydinusių ar atleistų žmonių nebuvo prižiūrėtojai. Jie teigė, kad dauguma įstaigos darbuotojų yra atsidavę profesionalai, o vidinis tyrimas nerado jokių vadovų nusižengimų.

Naujoje patikrinimo ataskaitoje teigiama, kad kaltę dalijasi institucijos vadovai.

„Įrenginys nesugebėjo užtikrinti, kad būtų sukurtos ir įdiegtos tinkamos sistemos, skirtos nustatyti ir užkirsti kelią piktnaudžiavimui ir (arba) netinkamam elgesiui su klientais. Įstaiga nesugebėjo aktyviai užtikrinti, kad klientai nekelia grėsmės jų fizinei ir psichologinei sveikatai“, – sakoma pranešime.

Redakcija: Piktnaudžiavimas, aplaidumas ir tyla Glenvude

Patikrinimo departamentas taip pat rekomendavo, kad įstaiga netektų federalinio sertifikato, jei ji nepašalins problemų iki balandžio 10 d. Departamento atstovas Davidas Werningas teigė, kad tokia rekomendacija tokiai įstaigai yra gana neįprasta. Jis pavadino tai „reikšmingu vykdymo užtikrinimo veiksmu, skirtu pažadinti, kad reikia atlikti pakeitimus“.

„Regitra“ penktadienį paklausė gubernatoriaus Terry’io Branstado atstovo spaudai, ar gubernatorius išlaiko pasitikėjimą valstybės institucijos vadovais. Atstovas spaudai Benas Hammesas į klausimą neatsakė, bet pakartojo bendrą pareiškimą apie situaciją.

„Mes kruopščiai dirbome, kad sumažintume bet kokią riziką klientams ir užtikrintume klientų saugumą, gerokai padidindami priežiūrą vakarais ir savaitgaliais, perkvalifikuodami darbuotojus ir padidindami vidutinės ir aukščiausios vadovybės buvimą gyvenamuosiuose namuose“, – rašė Shultsas. „Mūsų svarbiausias prioritetas yra mūsų klientų saugumas, o Glenvude ar bet kurioje valstijos įstaigoje nėra tolerancijos DHS ir DIA tyrimuose nustatytam nepriimtinam elgesiui. Netinkamą elgesį su klientais įvykdė nedidelis skaičius iš daugiau nei 770 „Glenwood“ darbuotojų. Didžioji dauguma mūsų darbuotojų yra atsidavę darbuotojai, kurie su Glenvude gyvenančiais asmenimis elgiasi oriai ir pagarbiai, o universiteto vadovybė išlieka budri nustatydama bet kokius rūpesčius ir imdamasi veiksmų.

Žmonių paslaugų departamentas praėjusią savaitę pranešė, kad be 12 darbuotojų, kurie išėjo iš darbo ar buvo atleisti, dar penkiems buvo skirta drausminė nuobauda, ​​o dar vienam gali būti taikoma drausmė, pranešė departamentas. Agentūra nurodė, kad galimas baudžiamasis persekiojimas. Atstovė spaudai Amy McCoy penktadienio popietę sakė, kad jos agentūros vadovai vis dar peržiūri ataskaitą ir nenusprendė, ar apskųs 40 000 USD baudą.

Glenvudo policijos departamentas penktadienį paskelbė pranešimą, kuriame matyti, kad pareigūnas atsakė į skundą dėl objekto gyventojo užpuolimo rugsėjį. Pranešime rašoma, kad administratorė iškvietė policiją po to, kai darbuotojai pastebėjo, kad gyventojas turi mėlynes ir įbrėžimus ant nugaros, peties ir kaklo. Paklaustas, kas su juo tai padarė, gyventojas atpažino naktinio personalo darbuotoją. Policijos ataskaitoje incidentas apibūdinamas kaip „priklausomo suaugusiojo smurtas, užpuolimas sunkinančiomis aplinkybėmis“. Tačiau Millso apygardos prokurorė Naeda Elliott penktadienį sakė, kad joks oficialus kaltinimas dar nepateiktas. Ji sakė, kad tyrimas tęsiamas.

Kai kurie darbuotojai inspektoriams sakė bijoję pranešti apie tai, ką pamatė. Vienas iš jų teigė, kad vienas iš nusikaltusių darbuotojų gyrėsi, kad atleido kitą darbuotoją. Kita inspektoriams pasakė, kad ji „nenorėjo, kad jai būtų priskirta „narko“ etiketė.

Inspektoriai pastebėjo, kad buvęs darbuotojas išėjimo anketoje parašė, kad bendradarbiai aptarė planą, kaip išvengti kaltės dėl gyventojo sužalojimų. Buvusi darbuotoja sakė, kad bendradarbiai kalbėjo apie tai, kad kitas gyventojas užpuolė žmogų, nors vienas iš darbuotojų dalyvavo muštynėse, dėl kurių buvo sužaloti. „Jei atrodė, kad tai, ką išgirdau, iš tikrųjų atsitiko, būtų tik laiko klausimas, kada kas nors paprašys manęs suklastoti incidento ataskaitą, kad nuslėptų ribinį žiaurų mano bendradarbių elgesį“, – rašė buvęs darbuotojas.

Po to, kai per koronaviruso pandemiją Peru įstrigę keli jovaniečiai išreiškė nusivylimą dėl to, kad JAV ambasada ten nesikreipė, dabar atrodo, kad ratai sukasi norint juos parvežti namo.

Penktadienį JAV senatorė Joni Ernst ir JAV atstovė Cindy Axne paragino nedelsiant dėti pastangas, kad Peru ir kitur užsienyje įstrigę asmenys greitai sugrįžtų. Abu įstatymų leidėjai pabrėžė savo susirūpinimą laiškuose, išsiųstuose valstybės sekretoriui Mike’ui Pompeo, ragindami jį veikti dabar ir užtikrinti amerikiečių saugumą.

Tai aiškumo blyksnis, kurio daugelis ieško po to, kai Peru prezidentas Martinas Vizcarra sekmadienį paskelbė 15 dienų nepaprastąją padėtį ir uždarė sienas. Keletas toje šalyje įstrigusių Ajoviečių, kalbėjusių su registro agentūra, sakė, kad sunku rasti patikimos informacijos apie skrydžių būsenas ir daugiau, o iš ambasados ​​gauta mažai nurodymų.

Ernsto biuro pranešime sakoma, kad Ajovos senatorius išgirdo „tiesiogiai iš jovaniečių, kurie šiuo metu yra tokioje padėtyje – Peru ir kitur“, ir kad Ernstas palaikė ryšius su Pompeo departamentu apie „jo pastangas rasti būdų, kaip šiuos žmones sugrąžinti namo. “.

Kai kurios šalys, įskaitant Meksiką ir Izraelį, sudarė susitarimus su Peru vyriausybe, siekdamos kuo greičiau susigrąžinti savo piliečius. Daugelis tikisi, kad JAV pasiseks panašiu būdu.

Ajovos įstatymų leidėjų laiškais siekiama paspartinti šį procesą.

„(Šį laišką) pasirašė daugiau nei 60 Atstovų rūmų narių, iš kurių daugelis taip pat turi rinkėjų arba rinkėjų šeimos narių, įstrigusių užsienyje tokiose šalyse kaip Peru, Gvatemala, Marokas, Filipinai, Hondūras, Kinija, Kambodža ir Čilė“, – sakė Axne’s. rašoma biuro pranešime.

Categories